Obejrzyj koncert Queen i Adama Lamberta ze sceny. Specjalne bilety wkrótce w sprzedaży

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Limitowana edycja specjalnych biletów na koncert Queen + Adam Lambert będzie dostępna w sprzedaży od 18 sierpnia. Dzięki nim będzie można oglądać cały koncert, siedząc na scenie. Ponadto dla właścicieli wejściówek management przygotowuje specjalną niespodziankę. Liczba biletów jest bardzo ograniczona.

Do sprzedaży na koncert Queen + Adam Lambert trafią dodatkowe bilety. Miejsca, które od 18 sierpnia będą w sprzedaży znajdują się na samej scenie. To dowód wdzięczności i zaufania dla polskich fanów. Miejsca na „Red Special” – gitarowej scenie, zawierać będą również niespodziankę, którą dla specjalnych gości przygotowuje sam management. Cena takiego biletu to 2,5 tys. zł.

Każda osoba, która zdecyduje się na to, by dołączyć do grupy „Red Special”, musi pamiętać, że ze względów ochrony i bezpieczeństwa, bilet należy wcześniej zarejestrować. Osoba, która zamierza go kupić oraz znaleźć się na koncercie, musi jednocześnie podać swoje dane: imię, nazwisko oraz numer dowodu osoby, która rzeczywiście będzie brała udział w show. Jeśli ktoś zamierza kupić bilet jako prezent i podarować komuś innemu, musi pamiętać, żeby zarejestrować go na numer dowodu osobistego gościa, który pojawi się tego dnia na koncercie. Jeśli ktokolwiek zdecyduje się na odsprzedanie takiego biletu komuś innemu, musi być świadomy, że takie posunięcie unieważnia go bezpowrotnie, bez możliwości odzyskania za niego pieniędzy. Każda osoba, która jest zainteresowana zakupem, musi być pewna swojej decyzji.

- Każdy, kto chciałby wziąć udział w tym niezwykłym koncercie i spędzić ten wieczór na scenie z Queen i Adamem Lambertem powinien być w gotowości i nie zwlekać z podjęciem decyzji. Liczba tych biletów jest wyjątkowo ograniczona i wynosi zaledwie dziesięć. Tylko najszybsze osoby okażą się tymi szczęśliwcami, którzy dostaną miejsca na scenie „Red Special” u boku swoich idoli. Najwierniejszym fanom pozostaje więc nie zwlekać ani chwili – tłumaczy Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która organizuje koncert zespołu Queen w Łodzi.

Specjalne wejściówki upoważniające do wejścia na scenę będzie można nabywać jedynie poprzez stronę www.bilety.imprezyprestige.com, od piątku 18 sierpnia.

Sprzedaż regularnych biletów odbywa się za pośrednictwem stron: www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. Impreza odbędzie się 6 listopada 2017 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

z onet.pl

16 przemyśleń na temat “Obejrzyj koncert Queen i Adama Lamberta ze sceny. Specjalne bilety wkrótce w sprzedaży”

 1. ~jm pisze:

  10600/12000
  taka sprzedaż
  wg mnie średnio dobrze

  1. daga pisze:

   Sprzedaż koncertu na poziomie 80-90% jest bardzo dobrym wynikiem. Mało kiedy koncert się wyprzedaje, że nie ma niczego w sprzedaży przy koncertach w halach czy stadionach. Tragedia to był koncert w ICE Briana i Kerry przy sprzedaży na poziomie 50-60% przy widowni na ok.3500 miejsc, widocznie za mało fanów Queen w Polsce.

   1. ~jm pisze:

    Mi sie wydawalo ze na konercie w ice w Krakowie bylo 70-80 proc wysprzedane
    Zreszta slyszalem ze tak mowila obsluga

   2. ~jm pisze:

    Sala w kt gral brian w krakowie miesci max 2100 osob

    1. daga pisze:

     tym większy wstyd, z pamieci pisalam liczbe osób… video, zdjęcia i własne ozy mówią mi, że było mniej niż 70%, najgorsza frekwencja na ich trasie, organizator rozdający na lewo i prawo za darmo wejściówki.

  2. ~jm pisze:

   10900
   Stosunkowo najgorsza sprzedaz w Europie
   W wiekszosci kobcerty wysprzedali

 2. ~tomaszek pisze:

  Chciałbym Wam przypomnieć, że w Krakowie 2,5 roku temu też było 10 biletów na scenę w cenie 2500 pln i myślę że ze 7 osób spokojnie je nabyło, co widać na nagraniach z tego koncertu, więc chętni są zawsze. Niestety w Krakowie Ci ludzie mogli jedynie wejść wcześniej za kulisy aby zobaczyć jak pracuje ekipa techniczna, a nie mieli niestety możliwości spotkania z zespołem, a powinni mieć spokojnie przy tej cenie biletów. Dlatego mam pytanie do Szefowej Dagmary o to czy tym razem w łodzi taki bilet obejmuje spotkanie z muzykami ? Poza tym proszę także o info ile dokładnie biletów jest przygotowanych do sprzedaży na ten koncert w Atlas Arenie?

  1. daga pisze:

   W cenie standardowo jest pakiet gadżetów typu program, koszulka itd. i obejrzenie sceny za kulisami – niezależnie gdzie odbywa się koncert. Obecnie szanse spotkania z muzykami daje udział w urodzinach Freddiego w Montreux, wśród posiadaczy biletów na urodziny zostanie rozlosowanie spotkanie z Bri i Rog po koncercie na trasie w Europie. Atlas ma ok. 12tys. miejsc.

  2. ~mk pisze:

   Chyba za óźno na to pytanie. Bilety po te 2500 sprzedały się w 5 minut

  3. ~mk pisze:

   Chyba za późno na to pytanie. Bilety po te 2500 sprzedały się w 5 minut

 3. ~jm pisze:

  Na e bilet bilety schodza za to na prestige mjm malo kto kupuje.
  Co to biletow na scenie…drozyzna. rozumiem 700zl ale nie 2500.
  Na stonsow tez kiedys bilety na scenie byly tak drogie

  1. ~mk pisze:

   Bzdury,
   Zdecydowana większość biletów sprzedana!

   1. ~jm pisze:

    To zobacz sobie tylne sektory..ja uwazasz ze to bzdury

 4. ~Mk pisze:

  Prawa Ekonomii… Raczej dobre zarzadzanie Jima Beach.

 5. ~Michał pisze:

  Moim zdaniem panowie z Queen robią się łasi na pieniądze!

 6. ~mk pisze:

  Tak szybko wyprzedały się, że już nie ma?????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Facebook
 • YouTube
 • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×