VR The Champions

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

28 czerwca premiera VR The Champions w portalu VRTGO należącym do Universal Music. Po opłaceniu 10$ można obejrzeć w VR utwory Radio Ga Ga, We Will Rock You and We Are the Champions zarejestrowane w 2016 r. w Barcelonie na koncercie Queen+Adam Lambert.

VR The Champions jest to zapis koncertu w 360 w 3D do obejrzenia przy wykorzystaniu OWL VR, Oculus, Google Cardboard, Samsung Gear VR czy HTC Vive.

3 przemyślenia na temat “VR The Champions”

 1. ~jm pisze:

  Sadze, że nie wydają DVD ponieważ wtedy lepiej sprzedadzą trasę koncertową. Jest trochę darmowych koncertów w necie jako zachęta to kupienia na nich biletu i tyle.
  Osobiście nie podoba mi się to, że lecą tą samą set listą, to straszna nuda.
  na każdym koncercie powinny być 2 niespodzianki, perełki. DVD natomiast powinno-być wzbogacone o dysk z utworami rzadko granymi.
  jeśli chodzi o wydawnictwa to Panowie idą na łatwiznę
  podziwiam za to ilość koncertów

 2. ~tomaszek pisze:

  Mam pytanie. Czy jest jakaś szansa, że ten koncert z Barcelony wyjdzie na DVD ??? A może dostaniemy wreszcie jakiś inny koncert w takiej właśnie formie ??? Pytam bo były pogłoski że DVD z Tokyo 2014 wiosną tego roku pojawi się także w Europie, by tylko wydali to w Japonii, ale nic z tego nie wyszło. PS. Ponoć świetny jest ten koncert więc uważam, że to bardzo nieładnie, że nie jest on do kupienia także w Europie.

  1. daga pisze:

   Raczej tylko to co dali jako VR będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Facebook
 • YouTube
 • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×