Koncert w Łodzi

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Zgodnie z przewidywaniami koncert Queen+Adam Lamebrt w Łodzi – 6listopada, bilety w sprzedaży od 26 kwietnia.

4 przemyślenia na temat “Koncert w Łodzi”

 1. ~jm pisze:

  Ceny biletow bardzo wysokie
  Trybuny dolne za 400 zl to przegiecie…
  Jak to sie sprzeda to bede zdziwiony
  Bilety sa dostępne za scena
  Czy to oznacza scene obrotowa i bez swiatel za plecami muzyków?

 2. ~jm pisze:

  Mam to samo zdanie
  Pownni zagrac z 16 hitow i 8 rarytasow…
  Ponadto uwazam ze set akustyczny powinien byc inny…moze dłuższy ..moze love kills…
  No i obowiazkowo IWBTLY.
  Ps. Tylko ta hala nie powala…bunkier…az wsyd

  1. ~tomaszek pisze:

   Ja także mam taką swoją prywatną listę utworów, które moim zdaniem spokojnie powinni spróbować w mniejszym lub większym stopniu na obecnej trasie: Friends Will Be Friends, Now I’m Here, Spread Your Wings, Long Away, You And I, It’s A Hard Life, Headlong, Let Me Entertain You, Life Is Real, Las Palabras de Amor, Let Me Live, My Life Has Been Saved, I Was Born To Love You, To Much Love Will Kill You, Breakthru, Scandal, Invisible Man, Love Kills, Yo’re My Best Frend, Let Me In Your Heart Again, One Year Of Love. PS. Jak sami widzicie jest naprawdę sporo świetnych kawałków, które na próbach powinni przećwiczyć a potem w zależności od tego jak to wypadnie wybrać na trasę, te które najlepiej wypadną. Oczywiście wszystko jest do zrobienia, ale trzeba tylko chcieć. Zresztą powiem więcej, mamy od nich prawo tego wymagać na nowej trasie koncertowej.

 3. ~tomaszek pisze:

  Mam taką małą prywatną satysfakcję gdyż moja intuicja okazała się niezawodna, ponieważ bezbłędnie wytypowałem Łódz. Tak czy siak, fajnie, że znów zagrają w Polsce. Mam tylko nadzieję, że tym razem przygotują z Lambertem z 6-8 zupełnie nowych piosenek, których jeszcze nie grali, ponieważ tylko w ten sposób są w stanie ponownie przyciągnąć na koncert tych wszystkich, którzy wcześniej już gdzieś ich w Polsce widzieli. Moim zdaniem jest to absolutnie konieczny warunek dlatego, że nawet najlepsza scenografia i technika (światła i lasery) nic nie da, jeśli znów będą grali identyczną setlistę jak do tej pory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Facebook
 • YouTube
 • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×