Trasa Q+AL

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

We wtorek 18 kwietnia ma być informacja prasowa dotycząca trasy koncertowej Queen+Adam Lambert po Europie. Z pierwszych przecieków mówi się o koncercie – 13 listopada Amsterdam.

8 przemyśleń na temat “Trasa Q+AL”

 1. ~JM pisze:

  Lódź 6 listopada….

  1. ~mk pisze:

   A Świstak zawija w te sreberka….

   1. ~mk pisze:

    A jednak nie zawija…

 2. ~jm pisze:

  Nie zdziwilbym sie jak bylby to Torwar w Wawie lub wcale
  Zastanawiam sie czy po 3 koncertach w polsce zgromadza 10 tys widzow

 3. ~Kacio pisze:

  Ja mam nadzieję, że będzie to bliższe miejsce dla mnie niż Kraków.

  1. daga pisze:

   Łódź?

 4. ~MK pisze:

  Stawiam na Gdansk po Berlinie…

  1. ~tomaszek pisze:

   Jak pewnie pamiętacie Gdańsk nie wypalił w 2008 roku z P.Rodgersem, bo pewien znany Bank – sponsor wycofał się wówczas z tego projektu, więc poprzez to ani Gdańsk ani ten Bank nie kojarzą mi się dobrze. A tak zupełnie serio, to tak sobie myślę, że jeśli będzie Polska, to tym razem coś czuję, że będzie to Atlas Arena w Łodzi … ??? Ale skoro wymieniasz Berlin, to wiadomo, że Praga też obowiązkowo musi być, a skoro Praga, to logistycznie najbardziej pasuje Arena w Krakowie, która poza tym jest największą halą w Polsce. Miejcie na uwadze fakt, że w Tauron Arenie taki koncert może zobaczyć 15 tyś ludzi, zaś w Łodzi czy w Gdańsku ok. 11 tyś. Cieszą mnie Wasze spekulacje na ten temat bo to może oznaczać, że „coś się święci” Oby tak było. A tak przy okazji to Wesołego Alleluja dla wszystkich miłośników Queen i czytelników tego bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Facebook
 • YouTube
 • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×