Film w 2018 ?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Brian w wywiadzie stwierdził, że film biograficzny o Freddiem będzie szybciej niż wszyscy myślą, bo w przyszłym roku. Jak na razie zdjęcia do obrazu jeszcze nie ruszyły.

Na koniec tego roku Brian zapowiedział również trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie, w tym momencie brak informacji o konkretnych krajach i datach.

7 przemyśleń na temat “Film w 2018 ?”

 1. ~Michał pisze:

  Jak ten film ma powstać, to niech powstanie i niech znowu nie zawracają głowy!

 2. ~Kacio pisze:

  Fajnie by było, aby wrócili do Polski :)
  Do tego w jakieś centralne miejsce w Polsce, a nie znowu Kraków…

  1. ~tomaszek pisze:

   Idąc tym tokiem myślenia, że tym razem (po Wrocławiu, Krakowie i Oświęcimu) czas na centralną Polskę, logika podpowiada mi Atlas Arenę w Łodzi i coś czuję intuicyjnie, że tym razem tak właśnie to będzie. Jednak musicie też pamiętać, że to jednak w Krakowie, a nie w Łodzi jest największa hala w Polsce i z tego właśnie powodu ja akurat bardziej optowałbym jednak ponownie za Krakowem. Oczywiście jest to tylko moje gdybanie i czyste spekulowanie. Na razie bowiem brak jakichkolwiek konkretów w tej sprawie, stąd też moje pytanie do Szefowej Dagmary o to czy ze strony polskiego fanklubu będą poczynione jakieś działania apropo zorganizowania takiego koncertu w Polsce ???

   1. daga pisze:

    Zapytanie w tej kwestii będzie wysłane choćby do organizatorów krakowskiego koncertu czy planują ponownie starać się o wizytę Q+AL w Pl. Możliwe jest tez, że zespół skupi się na krajach gdzie nie grali w 2016 r. i na UK.

   2. ~innuendo pisze:

    nie zapominaj o Stadionie Narodowym :)

    1. daga pisze:

     w zimie to raczej stadiony nie wchodzą w rachubę.

 3. ~tomaszek pisze:

  Jeśli tylko przygotują na tą trasę dużo nowych piosenek, których wcześniej razem jeszcze z Lambertem nie grali to uważam, że wówczas to będzie miało rzeczywiście jakiś sens i wtedy bardzo chętnie zobaczę ich ponownie w Arenie w Krakowie. Poza tym wiemy już że będzie nowa super nowoczesna scena w kształcie gitary i zupełnie nowa scenografia i oprawa audio-wizualna. Mam tylko nadzieję, że polski fanklub Queen dołoży wszelkich starań, aby na mapie koncertowej nie zabrakło jesienią Polski …???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Facebook
 • YouTube
 • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×