Queen+Adam Lambert powraca do USA i Kanady

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

w lato powracają do koncertowania Q+AL , zaplanowano 23 koncerty od 23 czerwca do 5 sierpnia będą koncertowac po halach w USA i Kanadzie.

7 przemyśleń na temat “Queen+Adam Lambert powraca do USA i Kanady”

 1. ~Michał pisze:

  Moim zdaniem nie ma co pisać na zapas. Poczekajmy, co Queen wymyślą dalej; przed nimi trasa po Ameryce.

 2. ~Chorzowianin pisze:

  MK – dlaczego bez sensu w Chorzowie? TO byłby spektakularny pomysł. To stadion stworzony do koncertowania. Ale jak widać nie byłeś i nie widziałeś (U2, Genesis, The Police, Red Hot i inni). I o czy tu z kim rozmawiać? Bes sensu MK – bez sensu…

  1. ~mk pisze:

   Pomysł bez sensu i strata dla organizatora.
   Nigdy w życiu nie sprzedadzą w Polsce więcej biletów niż 15000.
   Organizacja koncertów to biznes. A biznes musi się opłacać, a nie jak koncert we Wrocławiu…
   Arena owszem.
   A co do koncertów na wolnym powietrzu to są fajne do puki nie pada, jak to miało miejsce w Oświęcimiu.
   Jak zresztą każdy zauważył koncert w Oświęcimiu to było takie odegranie kawałków jak najszybciej i aby się nie zmęczyć a tym bardziej nie przeziębić.
   Byłem na wielu koncertach Queen+AL czy też PR i najmniej miło wspominam ten z Oświęcimia.
   Nie lubię U2 ale uważam, że to bardzo dobry pomysł na otwarcie. Sukces biznesowy dla organizatora. Red Hot będą na Cracovi grać więc mogę jeszcze pójść. Link Park jest w Krakowie, więc Oni tez raczej w Chorzowie nie zagrają.

 3. ~tomaszek pisze:

  Fajnie że wracają w tym roku do koncertów i apropo tego mam prośbę do Szefowej Dagmary o sprawdzenie jednego tematu. Jak powszechnie wiadomo cały czas są prowadzone różne rozmowy z wieloma artystami w kwestii muzycznego otwarcia Stadionu Śląskiego w Chorzowie we wrześniu tego roku i chciałbym wiedzieć czy Queen jest brany tutaj pod uwagę i czy jest na to jakaś szansa? Pytam bo w plebiscycie Dziennika Zachodniego na gwiazdę otwarcia tego obiektu Queen z Adamem Lambertem zajęli trzecie miejsce z ponad 7 tysiącami oddanych głosów – tuż za 5 Seconds Of Summer i Linkin Park. Przegonili zatem wielu innych gigantów i tak sobie myślę, że polski fanklub naszego ulubionego zespołu może mógłby wystosować jakieś pismo czy zapytanie właśnie w tej sprawie. Są bowiem także spekulacje że np. może to być zrobione w formie festiwalu i tak mi się marzy aby zagrał Queen wraz z U2 albo z Metallicą. Sukces artystyczny, frekwencyjny i kasowy gwarantowany!!! Proszę zatem o info czy ze strony polskiego fanklubu Queen będą poczynione jakieś działania i kroki w stronę organizatorów tej imprezy na rzecz takiego pomysłu. Ja naprawdę uważam że taki pomysł jest świetny. A Wy co sądzicie na ten temat ???

  1. ~MK pisze:

   Nawet jesli rusza w trase po Europie to beda to Areny. Polski raczej nie udpuszcza bo liczy sie sprzedaz na poziomi minimum 90%. A taki wynik jest osiagalny. Co do stadionu to tu chodzi o duze pieniadze. Nikt nie zaryzykuje Q+Al na stadionie. Az tyle biletow nie sprzedadza. Zreszta I tak mam nadzieje ze nie bedzie koncertu w Chorzowie. Bez sensu.

   1. ~tomaszek pisze:

    Zgadzam się z MK co do kwestii że sam Queen na otwarcie w Chorzowie może nie zagwarantować sprzedania kompletu biletów i właśnie dlatego forsuję tezę, że Queen mógłby tam wystąpić z U2 albo z Metallicą i wtedy nie będzie problemów z rozprowadzeniem wszystkich biletów, a zarazem wiadomo że takie otwarcie będzie bardzo spektakularnym wydarzeniem i nadal uważam, że właśnie tak to powinno zostać zrobione, czyli nie jedna, ale dwie gwiazdy światowego formatu na otwarcie tego obiektu.

    1. daga pisze:

     Otwarcie Śląskiego jest planowane na wrzesień 2017 r. Terminarz zespół ma pusty, ale nie wiem Organizatorzy nie wolą „pewniaka” nie ma co się oszukiwać U2 (które powoli znowu wraca w trasę) to gwarancje wyprzedanego stadionu, a Q+AL nie jest tak gorącym tematem. Można pisać do Organizatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Facebook
 • YouTube
 • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×