Szpak śpiewa Barcelonę

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Wykonanie Barcelony w ramach Queen Symfonicznie

6 przemyśleń na temat “Szpak śpiewa Barcelonę”

 1. ~Szpak??? pisze:

  Mówcie, co chcecie – Szpak? Kto to wogóle jest? Porażka totalna, w przeciwieństwie do żeńskiej części duetu. Brawo!

 2. ~tomaszek pisze:

  Obejrzałem już także na youtube drugi utwór wykonany wtedy przez Szpaka czyli Love Of My Life i pomijając już fakt jego pomyłek w tekście, to również i to jego wykonanie było słabiutkie niestety. Dodam, że tydzień wcześniej widziałem po raz pierwszy ten projekt w Krakowie i oceniam go dobrze i pozytywnie. Niestety w Krakowie trafiliśmy na „tego gorszego Freddiego” czyli aktora Mariusza Ostrowskiego, który śpiewa naprawdę koszmarnie i lepiej aby go nie było. Natomiast Sebastian Machalski z teatru Rampa, który był w tej roli w Łodzi, radzi sobie zdecydowanie dużo lepiej pod względem wokalnym. PS. Oczywiście dodam że najlepiej to byłoby gdyby nasz ulubiony zespół osobiście zaprezentował nam swoją muzykę z orkiestrą symfoniczną i wtedy to dopiero byłoby coś.

 3. ~kuba pisze:

  Cugowski jak najbardziej
  Popieram

 4. ~tomaszek pisze:

  Akurat mi Szpak nie pasuje jakoś wokalnie do Barcelony, ale to oczywiście tylko moja opinia. Mam pewne porównanie bo akurat swego czasu w programie „Jaka To Melodia” świetnie tą partię wokalną zaśpiewał Piotrek Cugowski i to było naprawdę coś. PS. A tak przy okazji mam pytanie do Szefowej Dagmary: proszę o informację jaka była frekwencja na tym koncercie w Atlas Arenie w Łodzi ???

  1. daga pisze:

   3500

 5. ~kuba pisze:

  Mogli wybrac kogos bardziej wyszkolonego w spiewie. Kogos w klasa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Facebook
 • YouTube
 • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×