O Brianie

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Gitarzysta legendarnej grupy Queen wyznaje, że nie czuje się najlepiej. Oto jego oświadczenie.

Brian May ujawnił na swojej oficjalnej stronie internetowej, że zmaga się z „przewlekłą chorobą, która niszczy energię i wolę”. Muzyk nie zdradził, o jaką dolegliwość dokładnie chodzi, poinformował jedynie, że odwołuje wszystkie koncerty do końca 2016 roku. Zamierza teraz zadbać o swoje zdrowie. Odwołana została także coroczna bożonarodzeniowa trasa „Candlelit” z Kerry Ellis.

Dałem radę dokończyć ostatnie występy z Queen i Adamem Lambertem w Azji, ale teraz nie czuję się wystarczająco pewnie, by zagrać zaplanowane koncerty na poziomie, na którym wszyscy, łącznie ze mną samym, tego ode mnie oczekują.

W kolejnym wpisie May podziękował swoim fanom za ciepłe słowa i życzenia. Przedstawił swoje kolejne plany.

Jestem w bardzo złym stanie i zdecydowałem o wyczyszczeniu kalendarza do końca roku. Wyjeżdżam dzisiaj, aby doładować się trochę w bezpiecznym miejscu. Odłączam się na chwilę od telefonu i mediów.

Przepraszam wszystkich zaangażowanych w rzeczy, które mnie ominą. Muszę na chwilę się usunąć, leczenie jest najważniejsze – czasem nie ma innego wyboru.

Muzykowi Queen życzymy dużo zdrowia.

Jego zespół 4 listopada 2016 roku opublikuje album „Queen on Air – The Complete BBC Sessions”, zbierający 24 utwory, które grupa zarejestrowała podczas sześciu wizyt w BBC od lutego 1973 roku do października 1977 roku. Promuje go szybsza wersja przeboju „We Will Rock You”.

z terazrock.pl

2 przemyślenia na temat “O Brianie”

  1. ~Mario pisze:

    Brian wracaj szybko.

  2. ~Michał pisze:

    Trzeba życzyć Brianowi powrotu do zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
  • Facebook
  • YouTube
  • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×