Bracelona VR

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Ukazało się zdjęcie Rogera i Bri z reżyserką Jannicke Mikkelsen, która pracuje w Eagle Rock.

Z jej wpisu wynika nad czym pracują panowie z Queen: „Live action 3D 360 concert with immersive audio.s360 VR film of Queen and Adam Lambert performing in Barcelona’s Palau St. Jordi. – currently in post production ” czyli postprodukcja koncertu Queen+Adam Lambert z Barcelony w 360 VR.

W jakiej formie się ukaże i kiedy na razie cisza.

Brian na zlocie fanów w UK już zapowiedział kolejna trasę koncertową Q+AL w nowej formie, cokolwiek to znaczy.

6 przemyśleń na temat “Bracelona VR”

 1. ~Mk pisze:

  A gdzie informacjena temat zdrowia Briana?

 2. ~mk pisze:

  E tam. Jakie symfonicznie. W życiu…
  Raczej ja spodziewałbym się na koncertach nowych utworów z Lambertem i zapowiedź nowej płyty….

  1. daga pisze:

   Fani rzucili pomysł skoro 40lecie WWRY to czemu nie grać całej płyty News of… na koncertach z tej okazji…

   1. ~mk pisze:

    To już wiemy z jakim materiałem wyślą Extravaganze

 3. ~tomaszek pisze:

  Nie ukrywam, że cieszą mnie te doniesienia w kwestii „Barcelony”. Ten koncert odbył się 22-go maja b.r. i nie po to był wówczas rejestrowany w nowej technologii 360 stopni, aby schować go potem do przysłowiowej szuflady. Poza tym firma Eagle Rock wydała już wcześniej w 2007 roku na DVD koncert Queen z Montrealu z 81 roku, więc wszystko to moim zdaniem musi oznaczać to, że wkrótce również takie DVD i Blu Ray oraz może CD zostanie wydanie właśnie z Barcelony.
  Zaś co do wypowiedzi Briana w kwestii dalszych koncertów Queen z Lambertem w nowej formie to przypuszczam, że mogą zdecydować się np. na zagranie trasy z orkiestrą symfoniczną, czego jeszcze Queen nigdy przecież jeszcze nie zrobił. Coś takiego może być dla nich naprawdę ciekawym doświadczeniem. I tak sobie myślę, że skoro Deep Purple w 2011r. zagrali w Montreux z Orkiestrą wspaniały koncert,który wydali potem na DVD, gdzie idealnie były wyważone proporcje pomiędzy zespołem a orkiestrą, i wszystko to razem stworzyło spójną całość, to jeśli Queen zechce zrobić coś podobnego, to czuję, że to może również dać wspaniały efekt. Piszę o tym pomyśle dlatego że nie sądzę aby Panowie May i Taylor zechcieli podjąć się ryzyka nagrania nowej płyty z Lambertem, która potem może nie okazać się wystarczająco dobra. A jak Wy sądzicie ???

 4. ~mk pisze:

  w końcu….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Facebook
 • YouTube
 • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×