W Teraz Rocku

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

W lutowym numerze Teraz Rocku notka na temat koncertu Briana w Krakowie, o zbanowanych teledyskach – Body Language, a na 9. pozycji w  ankiecie TR w kategorii instrumentalista 2015 znalazł się Brian.

8 przemyśleń na temat “W Teraz Rocku”

 1. ~MK pisze:

  Też jestem z Krakowa. Mi zdecydowanie łatwiej pójść na ten koncert… Ale jak w 2013 grali w Anglii to też chętnie poleciałem. Wydaje mi się, że jak powiesza plakaty w Krakowie to bilety pójdą. Podejrzewam, że teraz połowę już poszło… Jakoś na te koncerty w ICE plakaty wieszane sa w ostatniej chwili. Choc tak jak pisałem wcześniej ostatnio to jak się jedzie przez Kraków to urwanie głowy. CO kawałem bilbordy, słupy z informacjami o jakimś koncervie. Najbardziej śmieszne było jak zaczęli wieszać bilbordy na Black Sabbath. A biletów już kilka dni nie było Chyba, że chodziło im o te Platinum.

  1. daga pisze:

   Plakaty organizator dopiero drukuje. Była notka w Teraz Rocku o koncercie, ale fakt reklamy nie wykupili. Zostało ok. 300 miejsc z ok. 1800. Decyzje organizatora w formie reklamy sa takie, a nie inne. Ogólnie koncert Bri schodzą średnio wszędzie chyba poza Włochami. Filmiki promo nagrywał dla większości krajów. Koncert w czerwcu nie przysłużył się teraz sprzedaży. Chociaż dziwi mnie, że jak ludzie nie chcieli iść na Q+AL czy Q+PR ze względu na szarganie legendy itp., a teraz mają Bri, który niczego nie szarga jednak się nie kuszą.

   1. ~MK pisze:

    Bo Ci „ludzie”, którzy dużo piszą o szarganiu opinii, to po prostu nie mają co robić… Niestety jest dużo ludzi, którzy tylko narzekają. Niby kochają Queen i Briana ale na gadaniu kończy się. A koncert w Krakowie będzie przecudny!
    A tak na marginesie. Czy wiadomo coś na temat rekompensaty za brak FanTicket na początku sprzedaży? Coś kiedyś Dagmara pisała, że w dniu koncertu organizator planuje rozdać jakieś gadżety, plakaty? Jak to ma wyglądać?

    1. daga pisze:

     Czekam na finalne info od Organizatora w tej kwestii, ale jak już będzie to plakat. Będę informować.

 2. ~brezdi pisze:

  Ja również mam bilety na oba, innej opcji nie ma. Mam nadzieję że koncert nie zostanie odwołany.. Aż tak tragicznie chyba nie jest. Do pomocy w sprzedaży włączył się ebilet, ale minął już ponad tydzień i nie wiem czy sprzedali 15 biletów :(( Obawiam się że ogłoszenie Oświęcimia to już mógł być gwóźdź do trumny. Nie dość że repertuar Queen to jest jeszcze Roger, weekend plus ceny w porównaniu z zeszłym rokiem to śmiech bo płytę można kupić taniej niż Briana. Koncert jest też w środku tygodnia.. To również nie sprzyja osobom z większych odległości i w 95% będą to jednak osoby z Krakowa.

 3. ~MK pisze:

  W Krakowie rzeczywiście jest przesyt imprez. Jak nic nie było jeszcze dwa lata temu, tak teraz przesyt.
  Jak dobrze spojrzeć na rożne koncerty, to zdarzają się takie co trzeba odwołać ,są przekładane lub bilety bardzo ciężko schodzą. Ciekawi mnie co zrobią z koncertem Briana? Już nawet sam Brian namawia aby kupować bilety na Kraków.. A co do ceny biletów to rzeczywiście spory koszt. Choć z drugiej strony za 149 zł można już iść. Patrząc na inne koncerty jakie są w Krakowie to cena OK/ Jeszcze na dodatek teraz pojawiła się możliwość udziału w koncercie w Oświęcimiu. Ci co muszą wybrać ze względu na koszty to pewnie pójdą na Oświęcim i tam posłuchają Briana. Choć już w nieco odmiennej aranżacji. Niema co ukrywać nieco bardziej oczekiwanej przez fana. Oczywiście ja będę na obu koncertach.

 4. ~brezdi pisze:

  Po 1 – wydaje mi się, że zero promocji wydarzenia, po 2 – dość drogo, po 3 – mnóstwo koncertów w najbliższym czasie – Black Sabbath, Queen+ Adam Lambert, David Gilmour, Iron Maiden i wiele wiele innych. Wszystko zsumować i mamy efekt jaki mamy.

 5. ~MK pisze:

  Jak tak dalej sprzedaż biletów będzie szla to pól sali będzie pustej.
  To już w Polsce nie a fanów Briana?
  Gdzie ten Fan klub Queen????
  Bilety za drogie czy co?
  A w Krakowie jednego plakatu z informacja o koncercie jeszcze nie widziałem…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Facebook
 • YouTube
 • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×