Bilety VIP na Briana i Kerry Ellis

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Do sprzedaży trafiły bilety VIP na koncert Briana Maya i Kerry Ellis w Krakowie w cenie 349 zł w ilości 124 szt.

 

Jeśli ktoś zakupił bilety z pierwszej puli i otrzymał go na zwykłym blankiecie, a chciałbym mieć lepszą pamiątkę z tego wydarzenia Organizator postara się o jakąś rekompensatę np. plakat itp. do odbioru po/przed koncertem. Osoby zainteresowane proszę o kontakt z Polskim Fanklubem Queen (email).

6 przemyśleń na temat “Bilety VIP na Briana i Kerry Ellis”

 1. ~brezdi pisze:

  I wynika coś z tych detali współpracy z muzykiem? :>

  1. daga pisze:

   Brian słynie z trudnych negocjacji, więc może sporo czasu zając ustalenie czegoś poza koncertem.

 2. ~Ronin pisze:

  Dla mnie to ewidentne robienie z ludzi wała. Biorą się za sprzedaż biletów w momencie gdy kompletnie nie są do tego przygotowani. Jak można uruchomić sprzedaż biletów VIP 2 tygodnie po oficjalnym „otwarciu” sprzedaży??? Jak można sprzedawać FanTicket w chwili gdy duża część fanów dokonała zakupu dnia pierwszego??? Czy naprawdę z wysyłką biletów nie można było się wstrzymać kilka dni? Impreza w marcu a kasa przecież na konto wpłynęła… Czy ktoś tam w ogóle myśli???
  A teraz tuszując swoje idiotyczne zachowanie proponują niezadowolonym plakat – fajnie tylko po co mi plakat? Może jednak będzie możliwość wymiany biletu przed koncertem? Jest jakakolwiek szansa na to?

  Mimo to dzięki Daga że starałaś się jakoś załatwić całą sprawę – naprawdę to doceniam. Ciesze się że jest ktoś taki jak Ty komu zależy. Dzięki wielkie

  1. daga pisze:

   Bilety VIP często są w sprzedaży później, ale znana jest ich cena i zakres co obejmują. Tu ewidentnie wina organizatora, że nie dał na początku zasad.

   kwestia rekompensaty za biletu jest otwarta, jeśli padną propozycje co wolicie zostanie to przekazane. Organizator chce wiedzieć ile jest takich osób, bo nie każdy jest zainteresowany pamiątką.

 3. ~MK pisze:

  A kto mi zrekompensuje fakt, że kupiłem bilety za 299 zł a chciałem te za 349?
  Parodia. Chyba jasne jest, że w pierwszej kolejności zawsze kupują bilety fani. Ktoś kto jest fanem zależy mu aby być jak najbliżej, mieć jak najlepsze miejsce.
  Może kolorowy bilet mogę jeszcze jakoś przełknąć, że go nie mam (mam wydruki nadesłane pocztą).
  Ale szlak mnie trafia, że teraz dopiero są te bilety w pierwszych czterech rzędach, jak już kupiłem nieco dalej w rzędzie za 299 zł. No cholera jasna… Na co organizator czekał???? Tak. Pierwsze bilety kupili najwięksi fani, którym bardzo zależało. Nikt nie czekał na VIPowskie z obawy, że w wolnej sprzedaży po prostu ich nie będzie. A tu są… CO może mam sobie dwa kolejne kupić. Bo oczywiście pewnie wymienić się nie można.
  A co do fan klubu. Nie dało sie wczesniej pozyskac tej informacji, czy i kiedy VIPOWSKIE pojawią się.

  1. daga pisze:

   Organizator sam do końca nie znał terminu kiedy ruszy sprzedaż VIP, gdyż jeszcze w tym tyg. ustalał detale współpracy z muzykiem i czy coś będzie w ramach biletu VIP. Wina tez leży po stronie Eventimu, który robi co chce, a wzór biletu otrzymali już później. Otrzymali informacje, że fani czują się oszukani, że kupują pierwsi a dostają coś gorszego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Facebook
 • YouTube
 • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×