Brian May i Kerry Ellis wystąpią w Krakowie

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Brian May – kompozytor, producent i legendarny gitarzysta zespołu Queen, oraz Kerry Ellis, jedna z najjaśniejszych gwiazd londyńskiego West Endu i Broadwayu, ogłosili właśnie, że wśród miast, które odwiedzą podczas wiosennej trasy koncertowej „One Voice”, znajdzie się również Kraków. Artyści wystąpią w ICE Kraków 2 marca 2016 roku. Bilety niedługo w sprzedaży.

Podczas jedynego w kraju, kameralnego i nastrojowego koncertu, który odbędzie się w prestiżowym wnętrzu Sali Audytoryjnej centrum kongresowego ICE Kraków, zabrzmią największe przeboje Queen, The Beatles, a także wielu innych słynnych rockowych artystów.

Projekt wspólnych występów narodził się w Londynie podczas przesłuchań do musicalu „We Will Rock You”, w którym Kerry Ellis zagrała rolę Meat. Brian May został producentem jej wydanego w 2010 roku albumu „Anthems”. Po trasie promującej album nastąpiła seria – wspólnych już – kameralnych koncertów, granych przy świetle świec pod hasłem „Born Free Tour”, a zwieńczeniem ich stał się krążek „Acoustic by Candlelight”, na którym znalazły się utwory zarejestrowane na żywo podczas tych występów.

Ten niezwykły duet nagrał ostatnio utwór „One Voice”, którego autorem jest Ruth Moody, współzałożycielka The Wailin’ Jennys. „Ta piosenka to sztuka w czystej postaci. Dla mnie to osiągnięcie, z którego już dziś jestem dumny – zarówno dzięki wokalnemu kunsztowi Kerry Ellis, jak i za sprawą siły przekazu zawartego w utworze: Masz głos… Twój głos może wiele zmienić” – napisał Brian May na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Brian May i Kerry Ellis wystąpią w ICE Kraków 2 marca 2016 roku. Bilety będą dostępne w sprzedaży od godz. 10:00 9 października na stronie www.eventim.pl oraz w salonach Empik.

z onet.pl

4 przemyślenia na temat “Brian May i Kerry Ellis wystąpią w Krakowie”

 1. ~MK pisze:

  W Czechach i na Węgrzech są strasznie drogie. Przy scenie ponad 400 zł. Jak byłem na koncercie w Anglii to zapłaciłem 39 funtów czyli 240 zł przy samej scenie

 2. ~MK pisze:

  W końcu :-)
  Rewelacja.
  Bylem na Nich już dwa razy i nie mogę doczekać się 2.03.2015
  Super wiadomość.
  Dagmara. podawane sa sprzeczne wiadomości co do terminu rozpoczęcia sprzedaży
  biletów… Maż pewne info?

  1. daga pisze:

   9.10 info od polskiego orgtanizatora, ceny biletów dopiero w dniu sprzedazy.

   1. ~MK pisze:

    Cena w tym przypadku nie istotna. Choć mogłyby być tańsze. nie spodziewałbym się ceny mniejszej niż 250 zł….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Facebook
 • YouTube
 • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×