A Night At The Opera 40th Anniversary UK Tour

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Na trasie the Queen Extravaganza będą wykonywane utwory z pierwszych trzech albumów w pierwszej części koncertów, druga części będzie poświęcona na A Night at the Opera.

6 przemyśleń na temat “A Night At The Opera 40th Anniversary UK Tour”

 1. ~Oneofgroup pisze:

  Widowisko, na którym bardzo chciałoby się być..

 2. ~dietering pisze:

  Dobry zestaw muzyków!

 3. ~Artdeco pisze:

  zgadzam się, ja też bardzo lubię Queen w połączeniu z Lambertem.

 4. ~tomaszek pisze:

  Jeśli chodzi o ten projekt Queen Extravaganza to doskonale pamiętam jak kilka lat temu osobiście, głównie Roger Taylor się tym zajął mając błogosławieństwo Briana. Jak dla mnie było to nic innego jak „wybadanie i przygotowanie gruntu” pod planowaną w dalszej kolejności współpracę koncertową Queen z Adamem Lambertem. Okazało się że ten projekt wypalił, ludzie chętnie i tłumnie przychodzili na te koncerty gdzie młodzi i zdolni muzycy i soliści mogli zaprezentować twórczość i muzykę Queen. A skoro to chwyciło, to okazało się że jednak jest formalna podstawa i zapotrzebowanie na powrót Queen na scenę, w nowej odsłonie – tym razem z Adamem Lambertem na wokalu.

 5. ~brmmed pisze:

  Świetnie, bardzo dobra wiadomość :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Facebook
 • YouTube
 • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×