Adam lepszy od Freddiego?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Niektórzy twierdzą, że zespół Queen nie powinien powrócić na scenę po śmierci swojego wokalisty. Muzycy jednak koncertują, a Brian May dodatkowo komplementuje młodego Adama Lamberta.

Uczestnik amerykańskiego programu „Idol”, Adam Lambert, pełni rolę wokalisty grupy Queen od kilku lat. Wielu fanom zespołu ta sytuacja nie odpowiada, ale nie można też zapominać, że koncerty grane pod szyldem „Queen + Adam Lambert” znakomicie się sprzedają. Warto w tym miejscu wspomnieć, że w przyszłym roku muzycy pojawią się w Polsce.

Choć Adam Lambert to niezwykle utalentowany, młody wokalista, trudno porównywać go z jego poprzednikiem. Brian May, który zawsze bronił swojego młodszego współpracownika, uważa nawet, że Lambert jest pod niektórymi względami lepszy, niż Mercury

Nigdy nie szukaliśmy nikogo na to miejsce, ale nagle on się pojawił – i potrafi zaśpiewać wszystko. To są trudne utwory do śpiewania, to utwory Queen. To ogromna skala, nieosiągalna dla większości osób, które chciałyby zaśpiewać zgodnie z oryginałem – nawet jeśli są dobrymi wokalistami. Adam robi to bez problemu. Może to robić przez sen! Śpiewa wyżej niż Freddie, szczególnie „na żywo”.

Niech każdy, kto zna muzykę Queen samodzielnie oceni, czy Adam Lambert radzi sobie lepiej niż Freddie Mercury.

z terazrock.pl

3 przemyślenia na temat “Adam lepszy od Freddiego?”

 1. ~CathyMercury pisze:

  TO JAKAŚ KPINA. a szacunek dla Briana i Rogera straciłam już dawno temu…

 2. ~QUEENOS pisze:

  I PONOWNIE POWTÓRKA Z ROZRYWKI JUŻ TU KIEDYŚ NAPISAŁEM ŻE B. M. & R. T. ZACZYNAJĄ / ZACZELI ZACHOWYWAĆ SIĘ TAK JAKBY FREDDIE BYŁ IM POTRZEBNY JEDYNIE DO OSIĄGNIĘCIA SUKCESU DOŁĄCZYLI JESZCZE JOHNA PRZEZ 20 LAT CIERPLIWIE ZBIERALI REPERTUAR NAGRYWALI WIELKIE HITY W 1991 ROKU ZABRAKŁO FREDDIEGO ALE HITY POZOSTAŁ I NARODZIŁ SIE PROJEKT q+ ROBIĄ TO SAMO CO ZA CZASÓW SMILE TYLE TYLKO ŻE POD INNYM SZYLDEM I ZASOBEM HITÓW WSTYD.

 3. ~brezdi pisze:

  Adam lepszy od Freddiego? Chyba w szachy. Chociaż obstawiam, że i tu by przegrał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Facebook
 • YouTube
 • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×