Sprzedaż koncertów Queen+Adam Lambert 2015

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Amsteram w  98% wyprzedany

Mediolan w 95% wyprzedany

Praga w 63% wyprzedana

Przewidywana frekwencja na trasie 270 tys. osób, zyski z biletów 30 mln $.

Trasa 2014/15 może mieć zysk 100 mln. $.

2 przemyślenia na temat “Sprzedaż koncertów Queen+Adam Lambert 2015”

  1. ~Magda pisze:

    No to ładnie świetny chwyt pamiętam Queen. Szczególnie uwielbiała ich moja ciotka z Anglii. Pamiętam, że jak Queen przestało istnieć po śmierci wokalisty to była taka załamana, że masakra.

  2. ~brezdi pisze:

    Zapowiada się kolejny kasowy, frekwencyjny sukces. Nie wiem, bo nie interesowałem się tak bardzo sprzedażą biletów na koncerty z Paulem Rodgersem, ale to jest chyba absolutna rewelacja, szczególnie patrząc na trasę po USA, którego rynek zawsze miał z zespołem Queen nieco „pod górkę” nawet w szczytowym momencie popularności. Nie wiem czy w znaczącym stopniu nie jest to zasługą Lamberta, który na chwilę obecną jest o wiele popularniejszym artystą niż Rodgers (który swoją drogą wokalistą również jest bardzo dobrym). Byłem na koncercie we Wrocławiu. Pamiętam te emocje. Narzeczona mówiła, że miała wrażenie jakbym unosił się przez cały koncert nad ziemią :)) A przez połowę koncertu nie byłem w stanie śpiewać, bo miałem ściśnięte gardło i żołądek z emocji, zwłaszcza, że stałem 2 metry od Maya i Taylora. Nie mogę się doczekać. Nie mogę uwierzyć, że udało mi się dostać te bilety do Pragi. Jeszcze raz ogromne dziękuję dla Dagi i MK za informację na temat koncertów i biletów, bo dziś przeżyłem prawdziwy koszmar kupując wejściówki. God Save The Queen !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
  • Facebook
  • YouTube
  • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×