Adam Lambert na stałe w Queen

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×
Adam Lambert, który w tym roku na kilka koncertów połączył siły z muzykami Queen, nie wyklucza dalszej współpracy z brytyjską legendą.

Amerykanin zapewnia, że koncerty z Queen były dla niego wielką przyjemnością i jeśli tylko śpiewanie z zespołem nie będzie kolidowało z jego solową karierą, w przyszłości jeszcze razem wystąpią. Lambert powiedział, że jest jak najbardziej otwarty na współpracę.

Lambert dodał również- Doskonale rozumiałem, że wielu fanów Queen było z początku bardzo sceptycznie nastawiona wobec mnie. Przecież chodzi tu o Freddiego Mercury’ego! Kiedy otrzymałem ofertę, od razu się zgodziłem, ale później, gdy odłożyłem telefon, pomyślałem „O mój boże, w co ja się wpakowałem. To przecież poważna sprawa”.

Adam Lambert razem z resztą muzyków mają za sobą również udany występ na wrocławskim stadionie z lipca tego roku. Sposób w jaki zostali przyjęci przez tamtejszych fanów, którzy przyjechali do Polski z różnych krajów świadczy tylko o tym jak pozytywne wrażenie wywarł pretendent do miana nowego wokalisty legendarnego zespołu.

z tuba.pl

3 przemyślenia na temat “Adam Lambert na stałe w Queen”

 1. ~Anioleka pisze:

  Szkoda, że Rodgers się pokłócił z Bri, bo śpiewa od Lamberta o niebo lepiej. Lambert w ogóle nie umie śpiewać, głos mu ciągle wibruje, a barwa nadaje się do nędznego popu.

 2. ~brace pisze:

  Jestem na nie.

 3. ~fred pisze:

  Sorry Adaś, ale podobno nie ma ludzi niezastąpionych. Z jednym wyjątkiem.
  A jest nim Freddie Mercury…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Facebook
 • YouTube
 • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×