Johnny Depp jako Freddie Mercury?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Od kilku miesięcy w Hollywood trwają przygotowania do realizacji filmowej biografii nieżyjącego frontmana zespołu The Queen – Freddiego Mercury’ego. Według najnowszych doniesień jednym z kandydatów do roli Mercury’ego jest Johnny Depp.

Według doniesień dobrze poinformowanych źródeł o planach obsadzenia Deppa w roli charyzmatycznego lidera Queen poinformował Brian May, gitarzysta zespołu i producent powstającego filmu. May nie zdradził jednak zbyt wielu szczegółów ewentualnego angażu, informując jedynie, że rozmowy trwają, a jego zdaniem Depp jest jednym z najbardziej odpowiednich kandydatów do roli Freddiego.

W realizację filmowej biografii Freddiego Mercury’ego, poza Mayem, zaangażowany jest także Robert De Niro, szef studia Tribeca Productions. Na razie nie wiadomo jeszcze kiedy rozpoczną się prace na planie obrazu.

Freddie Mercury, który naprawdę nazywał się Farrokh Bulsara, urodził się w Zanzibarze, a dorastał w Indiach. Jako nastolatek wraz z rodzicami przeniósł się do Wielkiej Brytanii, gdzie rozpoczęła się jego kariera muzyczna. Mercury zasłynął z charakterystycznej i niezwykłej dla rockowych wokalistów barwy głosu, która obejmowała aż cztery oktawy. Zmarł w Londynie 24 listopada 1991 roku z powodu komplikacji związanych z osłabieniem odporności wywołanym AIDS.

ze stopklatka.pl

5 przemyśleń na temat “Johnny Depp jako Freddie Mercury?”

 1. Zuzka pisze:

  Oj nie popisałes sie Kacze klony :/
  ____________________

  „trza propagowac queeny u młodych ludzi”

  a takich jak ty uczyć dobrego wychowania

 2. Kacze klony pisze:

  So…Depciu dupka fajna i talencik ma,ale uwazamy,ze Freddie ładniejszy wiec oskarów bedzie ledwie tyle co na Titanicu…ale niech zagra,bo trza propagowac queeny u młodych ludzi.pozdro.

 3. Tatdoul pisze:

  Ahaa… ja nawet Deppa nie poznałem…

 4. Shirley pisze:

  Chodziło chyba o pokazanie, że Depp grywał już muzyków,albo że ma z muzyką coś wspólnego :P

 5. Tatdoul pisze:

  A o co chodzi z tym zdjęciem? To na pewno nie Freddie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Facebook
 • YouTube
 • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Pin It Share 0 0 Flares ×