Sen o Królestwie nie dla Robbiego :)

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Robbie Williams to nie Freddie Mercury

Robbie Williams marzył o zajęciu miejsca Freddiego Mercury w grupie Queen, więc wiadomość o tym, że muzycy znaleźli innego następcę legendarnego wokalisty, bardzo go przygnębiła. Williams zaśpiewał z żyjącymi członkami słynnej formacji przebój „We Are The Champions” na ścieżce dźwiękowej do filmu „Obłędny rycerz” z 2001 roku i był pewien, że ma spore szanse na wejście do zespołu na stałe.

Niestety muzycy postanowili powierzyć mikrofon Paulowi Rodgersowi z grupy Free, co bardzo zmartwiło Robbiego. „Zrobiłbym wszystko za możliwość śpiewania z tymi facetami. To byłoby fantastyczne. Zaśpiewałem z nimi „We Are The Champions” i wszyscy uznali, że świetnie sobie poradziłem” – mówi rozżalony wokalista.

Mimo pochlebnej opinii o pojedynczym występie Williamsa, panowie z Queen najwyraźniej nie widzieli w nim następcy swojego zmarłego kolegi. „Nie chcę być niemiły, ale Robbie po prostu nie jest Freddiem Mercury. Nikt nie potrafiłby zastąpić Freddiego, a już na pewno nie on” – mówi basista John Deacon.

z wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
  • Facebook
  • YouTube
  • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×