z onet.pl o Queen Tour

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Queen powraca!

Brian May, gitarzysta grupy Queen potwierdził plotki odnośnie powrotu słynnego zespołu na scenę. Wokalistą formacji ma być Paul Rogers znany z Bad Company i Free – zespołu, z którym wylansował hit „All Right Now”.

„Wszystko rozpoczęło się podczas koncertu z okazji 50-lecia Fendera, gdzie wystąpiłem u boku Paula Rogersa” – pisze Brian May na swej stronie internetowej. „Podczas wspólnego wykonania »All Right Now« byliśmy zaskoczeni niezwykłą chemią jaka się wytworzyła, wiedzieliśmy już, że coś z tego wyniknie”.

Wiadomo już na pewno, że Queen wyruszy w przyszłym roku w trasę koncertową po Europie. Czy odbędzie się tournee światowe tego jeszcze nie wiadomo. Fani usłyszą na żywo zarówno materiał Queen, jak i Rodgersa. Szczegóły trasy zostaną ujawnione wkrótce, wiadomo już teraz, że pierwsze koncerty odbędą się w kwietniu 2005 roku.

Jedno przemyślenie na temat “z onet.pl o Queen Tour”

 1. ad pisze:

  super, ze wracaja
  wciągle słychac o Braian`ie i Roger`rze a co z
  John`em ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Facebook
 • YouTube
 • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×