News of the world

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Gitarzysta Queen Brian May miał sekretną operację w jednym z najlepszych brytyjskich szpitali onkologicznych.
56-cio letnia gwiazda zmierzała do Royal Marsden Hospital w Londynie na początku tego miesiąca na operację.
Brian- ożeniony z gwiazdą grupy EastEnders Anitą Dobson- miał operację na podbródku.
Ostatniej nocy rzecznik Briana upierał się, że gwazda- znana ze swych długich, kręconych włosów- NIE walczy z rakiem.
Powiedział:”Brian miał pomniejszą operację na swoim podbródku, która trwała mniej niż 10 minut. Jego lekarz pracował w Royal Marsden tego dnia. To wszystko.”
Brian jest multimilionerem po ponad 30 latach na wyżynach muzyki z gwiazdorskim zespołem Queen.
Po 12 latach razem, on i 54-o letnia Anita- występującą w Thoroughly Modern Milly obok Amandy Holden- pobrali się w 2002 roku. Mieszkają w Kensington na zachodzie Londynu.
Odpowiedź Bri.
Shock Horror Scare- „News of the World” kaleczą…
Wspaniały przykład niedorzecznych chwytów brytyjskich brukowców. Mój wspaniały przyjaciel, chirurg usunął małą bryłkę, z lewej strony mojej szyi, i mamy nadzieję, że przeczucie lekarza że była łagodna jest zrodzone z rezultatów testów. To naprawde nie kosztowało mnie wiele bólu, tylko odrobinę niewygody…. ale operacja oddaliła mnie po prostu od zakażenia.
I, Goddamit(nie mam pojęcia co to znaczy,sorencjusz wielki za moją niewiedzę<– ruda), pytacie w prasie, czy nie myślicie że niektórym ludziom rosną już kręcone włosy??? Te wszystkie „Poodle-Perm”(pudelkowo sztucznie kręcone włosy) wygadują bzury. Czy żaden z nich nie może myśleć o sobie???Mylili się także w sprawie randek moich i Anity. I… oh, nie ważne… to tylko skrawek papieru… najlepiej… tylko odważcie się zapukać do moich drzwi ponownie to będę zmuszony nasłać pudla na was… !!! ha ha!! Wtedy dowiecie się co jest z trwałym falowaniem(tu pewnie chodzi o falowanie włosów)!!!!! Anita zapisała się na 6 miesięcy do TMM… do 21 sierpnia Pozdrawiam Brian tłumaczenie Ruda

2 przemyślenia na temat “News of the world”

  1. ruda pisze:

    thx zapamiętam :D

  2. miziel pisze:

    Goddamit można chyba przetłumaczyć jako „do (ciężkiej) cholery” :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
  • Facebook
  • YouTube
  • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×