z wp.pl

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Robbie Williams idealnym Freddym Mercury? 2003-09-22
Sir ELTON JOHN widzi ROBBIE’EGO WILLIAMSA w roli FREDDIEGO MERCURY w telewizyjnym serialu biograficznym o nie żyjącym już frontmanie zespołu QUEEN. Gitarzysta BRIAN MAY entuzjastycznie odnosi się do tego planu, określając go jako „wspaniały pomysł”.

Kolega byłego wokalisty grupy TAKE THAT mówi: „Sir Elton uważa Robbiego za idealnego kandydata. Ma podobną osobowość i tak samo prezentuje się na scenie. W tym co robi jest dużo Freddiego. Robbie jest showmanem, który lubi, gdy uwaga wszystkich spoczywa na jego osobie i łatwo nawiązuje kontakt z publicznością. Freddie był taki sam.”

3 przemyślenia na temat “z wp.pl”

 1. Mr Perfect pisze:

  Wprawdzie chodzi tylko o odegranie roli Freddiego w serialu a nie próbę zastąpienia go na scenie (chociaż już byliśmy świadkami takich wydarzeń) to uważam że pomysł nie jest dobry.Williams na pewno nie podoła powierzonemu mu zadaniu.Jeśli chodzi o Briana to historia pokazała opo raz kolejny że poklaskuje on idiotycznym pomysłom.Pozdrawiam

 2. Anonim pisze:

  To jest porównanie tak jak Lepper miał by zastąpić popierza.

 3. Anonim pisze:

  Im chyba całkiem ODPIERDOLILO JAK MOŻNA POROWNYWAĆ TAKIE GÓWNO Z TATUAŻYKIEM NA RAMIENIU JAK rPBIE WILIMS DO KOGOŚ TAKIEGO JAK FREDDIE MERCURY PSZESZ TOJEST TAK JAKBYŚ ODCIŁ KOMUŚ KUTASA I WSADZIŁ PROSTO WDUPE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Facebook
 • YouTube
 • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×