Z interi.pl Bardzo ciekawe!!!!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Skrytykowany Brian May
23.07.2003 07:39

Justin Hawkins, wokalista zespołu The Darkness, w ostrych słowach zaatakował Briana May’a, gitarzystę zespołu Queen. Uważa on, że legendarny gitarzysta szarga imię tej formacji.
Hawkins jest wielkim fanem Freddiego Mercury’ego i nie w smak są mu jakiekolwiek nagrania pod nazwą Queen z innymi wokalistami. Szczególnie ubodło go to, że May zgodził się na nagranie wielkiego przeboju Queen „We Will Rock You” przez boysband 5ive.
„Queen był zespołem, za który można było walczyć do utraty tchu i wydaje mi się, że Brian May zniszczył jego katalog, godząc się, by takie zespoły, jak pieprzony 5ive zrujnowały pamięć o nim. To jest tak, jakbyś się dowiedział, że ktoś ci bliski miał wypadek. Nie chcesz ich oglądać po tym wszystkim, tylko zapamiętać takimi, jakimi byli. To, co on robi, jest niczym szczanie na grób” – grzmiał Justin Hawkins.

2 przemyślenia na temat “Z interi.pl Bardzo ciekawe!!!!”

  1. ovka pisze:

    ja znam Justina (niestety tylko ze stacji muzycznych) no i trzeba przyznac ze gosc ma gust, styl i cięty jezyk- popieram go w 100%

  2. cathy - ignorantka pisze:

    nie znam wcale tego Justina, ale zgadzam się z nim w zupełności!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrowienia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
  • Facebook
  • YouTube
  • Last.fm
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×